Prosty cennik, zaawansowane funkcje.

Przedstawiamy cennik dostępu do wszystkich funkcji CleverMED – bez pakietów i skomplikowanego stopniowania dostępu. Kupując licencję otrzymujesz wszystko co potrzeba, aby obsługiwać pacjentów w Twoim gabinecie. CleverMED to rozwiązanie na prostych zasadach.

cennik clevermed

Tylko tyle i aż tyle

Rozsądna cena i funkcje, przy których opracowywaniu korzystamy z doświadczeń lekarzy i pracowników recepcji. Oto kwintesencja CleverMED – oprogramowania, które dostarcza wszystkie niezbędne narzędzia do codziennej pracy gabinetów lekarskich.

Wybierz interesujący Cię okres licencji i liczbę lekarzy, aby poznać szytą na miarę cenę Twojego nowego systemu CleverMED. Podane ceny są cenami netto.

1 MIESIĄC

koszt całkowity 110 PLN
PLN 110
00
Miesięcznie
  • Wszystkie funkcje programu
  • 100% gwarancja lub zwrot pieniędzy
gwarancja

1 ROK

koszt całkowity 1100 PLN
PLN ~92
00
Miesięcznie
  • Wszystkie funkcje programu
  • 100% gwarancja w 1-szym miesiącu
popularny

2 LATA

koszt całkowity 2100 PLN
PLN ~88
00
Miesięcznie
  • Wszystkie funkcje programu
  • 100% gwarancja w 1-szym miesiącu
ekonomiczny

Opinie klientów mówią same za siebie

Program CleverMED wprowadziliśmy, aby zoptymalizować pracę w naszym gabinecie ginekologicznym. Dbamy o wysokie standardy obsługi naszych pacjentek – dlatego wdrożenie rozwiązania w postaci intuicyjnej aplikacji do obsługi wizyt uznaliśmy za niezbędne. Używamy aplikacji, by obsłużyć kilkadziesiąt pacjentek dziennie i możemy stwierdzić, że nigdy więcej nie wrócimy do tradycyjnego kalendarza wizyt.

Natalia Kaplarna
Asystentka w Gabinecie Ginekologicznym Pabian
opinie klientów

Nie czekaj, już teraz wypełnij formularz i uzyskaj dostęp do wersji DEMO

Sprawdź jak działa CleverMED – jeden program do sprytnego zarządzania pracą w placówce medycznej. Uzupełnij dane , aby otrzymać link do wersji DEMO programu – całkowicie ZA DARMO!

Już wkrótce - aplikacja dla Pacjentów!

Intensywnie pracujemy nad aplikacją dla Twoich Klientów. Aplikację będzie można pobrać na smartfon z systemem Android lub iOS. To pierwsza w Polsce tak zaawansowana aplikacja służąca do monitoringu zdrowia, zintegrowana z systemem CleverMED, który musisz mieć już dziś!

Bądź na bieżąco z naszym Newsletterem

Nie przegap nowości i jako pierwszy otrzymuj informacje o nowych funkcjach CleverMED!