Jeden CleverMED, tak wiele korzyści

Wszystko czego potrzebujesz
do zarządzania gabinetem -
bez konieczności instalacji na urządzeniu.

korzysci clevermed program dla lekarzy

Kompleksowy program do obsługi pacjentów z pakietem korzyści w przystępnej cenie

Korzystając na co dzień z CleverMED otrzymujesz narzędzie, dzięki któremu w sprawny i kompleksowy sposób będziesz zarządzać placówka medyczną. Pozbądź się na zawsze tradycyjnych terminarzy i wprowadź gabinet lekarski w erę cyfrowej rewolucji z CleverMED!

Jesteśmy tak pewni naszego rozwiązania, że dajemy Ci gwarancję 100% zadowolenia bądź zwrot pieniędzy.

Kompleksowa aplikacja

Dostęp online 24/7

Uporządkowana praca

Intuicyjny interfejs

Rozwój funkcji

Oszczędność czasu

Bezpieczeństwo danych

Weryfikacja

Digitalizacja

Gwarancja zadowolenia

Wygodne integracje

Indywidualne wsparcie

aplikacja dla lekarzy i przychodni

Kompleksowa aplikacja

Wiele osób, które zdecydowało się na korzystanie z CleverMED uważa, że był to przełom w ich pracy z pacjentami. Dotychczas używane papierowe terminarze odeszły do lamusa, a ich miejsce zajęła jedna aplikacja, spełniająca wszystkie funkcje niezbędne do codziennej pracy recepcji czy gabinetu lekarskiego.

Dostęp online 24/7

Umawiaj pacjentów dzięki przyjaznemu w obsłudze kalendarzowi i zarządzaj wizytami tak wygodnie, jak nigdy wcześniej. Przejrzysta forma i łatwa obsługa sprawią, że nigdy nie wrócisz do kalendarze w papierowej formie – CleverMED działa na każdym urządzeniu z dostępem do internetu.

kompleksowa aplikacja dla lekarzy
uporządkowana praca

Uporządkowana praca

Przyjazne użytkownikowi widoki oraz wszystkie niezbędne do prowadzenia gabinetu i przychodni funkcje sprawią, że już nigdy nie przeoczysz ważnych informacji dotyczących pacjentów i wizyt. System CleverMED przechowa dla Ciebie wszystkie najważniejsze dane, które wykorzystasz do sprawnej pracy.

Intuicyjny interfejs

Zaprojektowany we współpracy z lekarzami oraz rejestratorami medycznymi system jest odzwierciedleniem potrzeb wielu placówek. Nowoczesny wygląd i banalnie prosty interfejs sprawiają, że rozpoczęcie pracy z CleverMED jest bardzo proste, a późniejsza praca to czysta przyjemność!

clevermed dla lekarzy i przychodni
rozwój funkcji

Rozwój funkcji

Wiemy doskonale, że zarządzanie placówką medyczną niesie wiele wyzwań, dlatego stale rozwijamy aplikację i dodajemy do niej nowe funkcje. Proaktywnie odpowiadamy na potrzeby rynku i monitorujemy trendy, aby dostarczyć Ci nowe, praktyczne funkcje, a to wszystko za darmo w ramach korzystnego abonamentu.

Oszczędność czasu

Rozmawiamy o potrzebach z naszymi Klientami – wiemy, że tradycyjne metody oraz przestarzałe programy instalowane na urządzeniach nie zdają egzaminu. Dzięki CleverMED codzienna praca jest jeszcze prostsza, a Ty zyskujesz czas na zajęcie się innymi, równie ważnymi zadaniami.

oszczędność czasu
aplikacja do zarządzania wizytami

Bezpieczeństwo danych

Korzystając z CleverMED masz gwarancję zabezpieczenia danych Twojej placówki i pacjentów. Szyfrowane połączenie SSL oraz dedykowaną bazę danych uzupełniamy szyfrowaniem plików, aby ochronić Twój gabinet przed konsekwencjami wycieku wrażliwych informacji – zarówno wewnątrz systemu, jak i na zewnątrz.

Weryfikacja

Integracja z zewnętrznymi bazami danych pozwala na natychmiastową walidację poprawności numeru PESEL czy statusu ubezpieczenia NFZ. Dodatkowo autouzupełnianie pól formularzy skraca czas dodawania nowych zapisów w systemie do minimum, dzięki czemu praca w systemie jest błyskawiczna i dziecinnie prosta.

weryfikacja
digitalizacja

Digitalizacja

Aplikacja CleverMED jest spełnieniem wszystkich oczekiwań związanych z digitalizacją gabinetu lekarskiego. To nie tylko możliwość spełnienia wymogów prawnych nałożonych na placówki medyczne w Polsce, ale także gwarancja wdrożenia stabilnego rozwiązania do obsługi pacjentów na długie lata.

Gwarancja zadowolenia

Kierowani doświadczeniem użytkowników, a przy tym realizując naszą pasję do tworzenia oprogramowania, jesteśmy pewni, że CleverMED spełni Twoje wszelkie oczekiwania. Dlatego dajemy Ci gwarancję satysfakcji lub zwrot pieniędzy, aby przejście na korzystanie z naszego narzędzia nie musiało wiązać się z Twoim ryzykiem.

zadowolenie
integracje

Wygodne integracje

Prowadzisz stronę internetową gabinetu lekarskiego lub przychodni? Świetnie! Z CleverMED możesz bez problemu zintegrować stronę z widgetem do rezerwacji terminów wizyt w Twojej placówce, tym samym zwiększając możliwości sprzedaży usług medycznych. Z CleverMED integrujemy także urządzenia oraz oprogramowanie, z którego korzystasz na co dzień, aby pracowało Ci się jeszcze wygodniej i szybciej.

Indywidualne wsparcie

Potrzebujesz rozwiązania szytego na miarę? Chcesz korzystać z funkcji, których nie ma jeszcze w CleverMED? Skontaktuj się z nami i przedstaw swój pomysł na nową funkcjonalność, a my wdrożymy ją dla Ciebie!

wsparcie

Stawiamy na ciągły rozwój

W najbliższym czasie do powyższych funkcji głównych dołączą także:

  • Automatyczne rozpoznawanie i indeksowanie tekstu – także pismo odręczne!
  • Konsultacje zdalne poprzez video
  • Machine Learningowe przetwarzanie obrazów diagnostycznych
  • Aplikacja mobilna na telefony z systemem Android i iOS – a w niej między innymi prowadzenie dzienniczka zdrowia (ciąża, pomiar ciśnienia, cukru, ocena bólu), monitoring zdrowia, przypomnienia o zażyciu leków lub zaleceniach lekarza, generowanie okresowych raportów z dzienniczka zdrowia i wiele innych…
Nie czekaj – już dziś zobacz darmową wersję DEMO
wystarczy wypełnić formularz

CleverMED to między innymi:

Konta użytkowników

Nielimitowana liczba kont asystentek i pielęgniarek, które mogą w tym samym czasie pracować w jednym systemie rejestracji.

Rejestracja pacjentów

Jeden intuicyjny system do zarządzania rezerwacjami wizyt pacjentów, danymi w ich kartotekach, zeskanowanymi dokumentami i historią ich leczenia.

Skaner plików

Wbudowany w CleverMED skaner plików pozwala na tworzenie i magazynowanie skanów dokumentów oraz plików z urządzeń diagnostyki obrazowej

Przejrzysty kalendarz

Grafik wizyt pacjentów przedstawiony w przejrzystej formie, aby zarówno pracownik rejestracji, jak i lekarz mógł sprawnie zarządzać wszystkimi wizytami

eWUŚ, baza leków, laboratoria

Integracja z bazami pozwala na weryfikację eWUŚ, przeglądanie baz leków czy współpracę z laboratoriami.

Zarządzanie danymi

Przechowuj nielimitowaną liczbę kartotek pacjentów, wpisów wizyt, e-recept, skierowań, skanów obrazów diagnostycznych i dokumentów.

Opinie klientów mówią same za siebie

Program CleverMED wprowadziliśmy, aby zoptymalizować pracę w naszym gabinecie ginekologicznym. Dbamy o wysokie standardy obsługi naszych pacjentek – dlatego wdrożenie rozwiązania w postaci intuicyjnej aplikacji do obsługi wizyt uznaliśmy za niezbędne. Używamy aplikacji, by obsłużyć kilkadziesiąt pacjentek dziennie i możemy stwierdzić, że nigdy więcej nie wrócimy do tradycyjnego kalendarza wizyt.

Natalia Kaplarna
Asystentka w Gabinecie Ginekologicznym Pabian
opinie klientów

Nie czekaj, już teraz wypełnij formularz i uzyskaj dostęp do wersji DEMO

Sprawdź jak działa CleverMED – jeden program do sprytnego zarządzania pracą w placówce medycznej. Uzupełnij dane , aby otrzymać link do wersji DEMO programu – całkowicie ZA DARMO!

Już wkrótce - aplikacja dla Pacjentów!

Intensywnie pracujemy nad aplikacją dla Twoich Klientów. Aplikację będzie można pobrać na smartfon z systemem Android lub iOS. To pierwsza w Polsce tak zaawansowana aplikacja służąca do monitoringu zdrowia, zintegrowana z systemem CleverMED, który musisz mieć już dziś!

Bądź na bieżąco z naszym Newsletterem

Nie przegap nowości i jako pierwszy otrzymuj informacje o nowych funkcjach CleverMED!