Dostęp do wersji DEMO CleverMED jest CAŁKOWICIE DARMOWY

Zanim się zdecydujesz, przetestuj bez konsekwencji! Wypełnij formularz, a na wskazany adres email otrzymasz dedykowany link do systemu. To takie proste!

Skróć czas niezbędny do obsługi pacjentów w gabinecie lub przychodni nawet o połowę!

Przetestuj system dostępny online, który stworzyliśmy dla Ciebie we współpracy z lekarzami oraz recepcjonistami medycznymi. Sprawdź nasze DEMO i poznaj system, który:

CleverMED to między innymi:

Konta użytkowników

Nielimitowana liczba kont asystentek i pielęgniarek, które mogą w tym samym czasie pracować w jednym systemie rejestracji.

Rejestracja pacjentów

Jeden intuicyjny system do zarządzania rezerwacjami wizyt pacjentów, danymi w ich kartotekach, zeskanowanymi dokumentami i historią ich leczenia.

Skaner plików

Wbudowany w CleverMED skaner plików pozwala na tworzenie i magazynowanie skanów dokumentów oraz plików z urządzeń diagnostyki obrazowej

Przejrzysty kalendarz

Grafik wizyt pacjentów przedstawiony w przejrzystej formie, aby zarówno pracownik rejestracji, jak i lekarz mógł sprawnie zarządzać wszystkimi wizytami

eWUŚ, baza leków, laboratoria

Integracja z bazami pozwala na weryfikację eWUŚ, przeglądanie baz leków czy współpracę z laboratoriami.

Zarządzanie danymi

Przechowuj nielimitowaną liczbę kartotek pacjentów, wpisów wizyt, e-recept, skierowań, skanów obrazów diagnostycznych i dokumentów.

Opinie klientów mówią same za siebie

Program CleverMED wprowadziliśmy, aby zoptymalizować pracę w naszym gabinecie ginekologicznym. Dbamy o wysokie standardy obsługi naszych pacjentek – dlatego wdrożenie rozwiązania w postaci intuicyjnej aplikacji do obsługi wizyt uznaliśmy za niezbędne. Używamy aplikacji, by obsłużyć kilkadziesiąt pacjentek dziennie i możemy stwierdzić, że nigdy więcej nie wrócimy do tradycyjnego kalendarza wizyt.

Natalia Kaplarna
Asystentka w Gabinecie Ginekologicznym Pabian
praktyka lekarska pabian
opinie klientów

Współpraca i integracje:

Bądź na bieżąco z naszym Newsletterem

Nie przegap nowości i jako pierwszy otrzymuj informacje o nowych funkcjach CleverMED!