Twój gabinet pełen innowacji

Czy prowadzisz praktykę lekarską samodzielnie, czy przychodnię, wybierz jeden, praktyczny system CleverMED

innowacje clevermed

Szybki i intuicyjny system rezerwacji wizyt online

CleverMED to aplikacja usprawniająca pracę gabinetów lekarskich i przychodni w zakresie rejestracji pacjentów (w tym rejestracji zdalnej np. przez stronę internetową, aplikację mobilną) oraz ewidencji przebiegu wizyty, przebiegu leczenia, zleconych badań, wystawionych recept i wykonanych zabiegów. 

Poniżej znajdziesz szczegółowy opis głównych funkcji systemu – codziennie tworzymy i regularnie wdrażamy nowe funkcje CleverMED. 

Wszystkie funkcje programu (istniejące, bądź wdrażane później) są wliczone w cenę. Korzystając z systemu masz pewność, że otrzymujesz wszystko, czego potrzebujesz do codziennej pracy z pacjentami.

Rejestracja pacjentów

Kalendarz wizyt

Historia leczenia

Ewidencja

E-recepty

Bazy i integracje

Weryfikacja eWUŚ

Skaner plików

Kartoteka plików

Widget na stronę

Wsparcie

Wkrótce więcej...

rejestracja pacjentów

Rejestracja pacjentów

Korzystaj z możliwości rejestracji wizyt klientów w systemie dostępnym 24h na dobę, 7dni w tygodniu. Niezależnie od tego czy rejestrujesz pacjentów telefonicznie, poprzez stronę internetową, czy osobiście, CleverMED znacznie skróci czas obsługi rejestracji.

Kalendarz wizyt

Umawiaj pacjentów dzięki przyjaznemu w obsłudze kalendarzowi i zarządzaj wizytami tak wygodnie, jak nigdy wcześniej. Przejrzysta forma i łatwa obsługa sprawią, że nigdy nie wrócisz do kalendarze w papierowej formie.

kompleksowa aplikacja dla lekarzy
historia leczenia

Historia leczenia

Kartoteka pacjenta z jego historią leczenia da Ci pełny wgląd w dane archiwalne. Jedno kliknięcie dzieli Cię od poznania historii pacjenta, by jeszcze lepiej świadczyć usługi medyczne.

Ewidencja

Zapisuj, edytuj i przeglądaj ewidencję przebiegu leczenia, wizyt, zleconych badań czy wykonanych zabiegów, aby mieć pełną kontrolę nad wszelkimi informacjami dotyczącymi danego pacjenta.

ewidencja
e-recepty

E-recepty

Moduł e-recepty pozwoli Ci wystawić receptę w formie elektronicznej, zgodnie z najnowszymi wymogami Ministerstwa Zdrowia. E-recepta to niezbędne, ale i wygodne narzędzie, które zwiększy atrakcyjność Twojego gabinetu lub placówki.

Bazy i integracje

Integracja CleverMED z bazą leków LekInfo24.pl, a także ogólnopolską bazą laboratoriów sieci ALAB to gwarancja zawsze aktualnych danych dotyczących przepisywanych leków, a także możliwość szybkiego zlecania i ewidencji badań laboratoryjnych.

lekinfo
alab
bazy i integracje
weryfikacja

Weryfikacja eWUŚ

CleverMED jest na stałe zintegrowany z bazą danych NFZ, dzięki czemu automatycznie weryfikuje stan ubezpieczenia pacjenta w systemie eWUŚ. To gwarancja zawsze aktualnej wiedzy na temat uprawnień pacjentów i zwrotu kosztów wizyty.

Skaner plików

Wbudowany skaner plików pozwoli Ci na dobre pozbyć się dokumentacji papierowej. Zeskanuj dowolny dokument i dołącz go do kartoteki pacjenta – niezależnie czy jest to dokument administracyjny, czy medyczny.

aplikacja dla lekarzy i przychodni
kartoteka plików

Kartoteka plików

Oprócz możliwości skanowania plików do dyspozycji masz także przeglądarkę plików w kartotece pacjenta. Nielimitowana przestrzeń pozwoli Ci na gromadzenie nawet dużej ilości dokumentacji medycznej i administracyjnej.

Widget na stronę

Zwiększa atrakcyjność usług medycznych dzięki możliwości rezerwacji wizyt za pomocą strony internetowej. Rezerwacje terminów ze strony WWW pojawią się automatycznie w Twoim CleverMED, aby bez problemu można było je zatwierdzić i przyjąć pacjenta w dogodnym terminie.

widget na stronę
wsparcie

Wsparcie

Zamawiając dostęp do CleverMED otrzymujesz bezpłatne wsparcie zespołu programistów, dzięki czemu masz pewność bezproblemowego użytkowania oprogramowania oraz gwarancję szybkiej reakcji na pytania lub konieczność modyfikacji.

Stawiamy na ciągły rozwój

W najbliższym czasie do powyższych funkcji głównych dołączą także:

  • Automatyczne rozpoznawanie i indeksowanie tekstu – także pismo odręczne!
  • Konsultacje zdalne poprzez video
  • Machine Learningowe przetwarzanie obrazów diagnostycznych
  • Aplikacja mobilna na telefony z systemem Android i iOS – a w niej między innymi prowadzenie dzienniczka zdrowia (ciąża, pomiar ciśnienia, cukru, ocena bólu), monitoring zdrowia, przypomnienia o zażyciu leków lub zaleceniach lekarza, generowanie okresowych raportów z dzienniczka zdrowia i wiele innych…
Nie czekaj – już dziś zobacz darmową wersję DEMO
wystarczy wypełnić formularz

Korzystanie z CleverMED to same korzyści:

Kompleksowa aplikacja

W jednej aplikacji obsłużysz rezerwację wizyt pacjentów i ich kartoteki, grafik lekarza, e-recepty... Jeden CleverMED i wszystko pod kontrolą.

Wygodne integracje

Dzięki połączeniu z aktualną baza leków LekInfo24.pl oraz siecią laboratoriów ALAB zyskujesz szybki dostęp do baz danych i zleceń badań pobranych próbek.

Dostęp online 24/7

CleverMED możesz używać na każdym urządzeniu z dostępem do internetu - niezależnie od miejsca i czasu. Aplikacja nie wymaga instalacji na urządzeniu.

Bezpieczeństwo danych

Gwarantowane przez szyfrowanie plików z wrażliwymi informacjami pacjentów oraz dostosowanie do aktualnych wymogów regulacji RODO

Gwarancja zadowolenia

Nie pobieramy żadnych opłat instalacyjnych - wystarczy zamówić dostęp online. Dajemy gwarancję satysfakcji lub 100% zwrotu pieniędzy.

Indywidualne wsparcie

Każdego z naszych Klientów traktujemy wyjątkowo. Jesteśmy Twórcami CleverMED - jeśli masz indywidualne potrzeby, wprowadzimy je w życie.

Opinie klientów mówią same za siebie

Program CleverMED wprowadziliśmy, aby zoptymalizować pracę w naszym gabinecie ginekologicznym. Dbamy o wysokie standardy obsługi naszych pacjentek – dlatego wdrożenie rozwiązania w postaci intuicyjnej aplikacji do obsługi wizyt uznaliśmy za niezbędne. Używamy aplikacji, by obsłużyć kilkadziesiąt pacjentek dziennie i możemy stwierdzić, że nigdy więcej nie wrócimy do tradycyjnego kalendarza wizyt.

Natalia Kaplarna
Asystentka w Gabinecie Ginekologicznym Pabian
opinie klientów

Nie czekaj, już teraz wypełnij formularz i uzyskaj dostęp do wersji DEMO

Sprawdź jak działa CleverMED – jeden program do sprytnego zarządzania pracą w placówce medycznej. Uzupełnij dane , aby otrzymać link do wersji DEMO programu – całkowicie ZA DARMO!

Już wkrótce - aplikacja dla Pacjentów!

Intensywnie pracujemy nad aplikacją dla Twoich Klientów. Aplikację będzie można pobrać na smartfon z systemem Android lub iOS. To pierwsza w Polsce tak zaawansowana aplikacja służąca do monitoringu zdrowia, zintegrowana z systemem CleverMED, który musisz mieć już dziś!

Bądź na bieżąco z naszym Newsletterem

Nie przegap nowości i jako pierwszy otrzymuj informacje o nowych funkcjach CleverMED!